محل تبلیغات شما
در ابتدای جلسه خانم سمیه راهنمای عزیزم مشارکتی بسیار زیبا در مورد دستور جلسه داشتند که به شرح زیر است:
این از تواضع آقای مهندس است که دستور جلسه را گذاشتند کمک کنگره به من و کمک من به کنگره .اگر دستور جلسه اصلاح شود میشود کمک کنگره به من و باز هم کمک کنگره به من .این نیست که من بخواهم کمکی بکنم چون کنگره نیازی به کمک من ندارد. همانطوری که وقتی ما به سن تکلیف رسیدیم به ما گفتند اگر نماز نخوانی و روزه نگیری به جهنم میروی ومعانی اینها رو اشتباه به ما گفتند برای همین ما وقتی نماز میخواندیم احساس میکردیم منتی سر خداوند است و چون من نماز میخوانم هرچه میخواهم باید همان شود اما اصلش این بود که سیستم شبه افیونی بدنمان کار کند یا اگر غیبت کنیم مغزمان رایکال های آزاد ترشح میکند یا وقتی تجسس میکنیم در ناخودآگاهمان کاری میکنیم که ضرباتش به خودمان بر میگردد و هیچ ربطی به خدا ندارد و هیچ منتی هم نیست خداوند میگه غیبت نکن که خودت آرام باشی زندگی خودت متزل نشود و. کنگره نیز چون یک سیستم الهی است همینطور است کنگره کار خودش که خدمت به دردمند ترین قشر جامعه است را میکند یک قافله عشقی با یک هدفی در حال حرکت است خداروشکر ما در این قسمت از حیاتمان کنگره را شناختیم و به ما گفتند میتوانی به این قافله وصل شوی این دست خودمان است که وصل بشویم یا نه.
رهایی یک مسافر مبتدی ترین کاری است که کنگره برای ما کرده کارهای دیگری که از این مرحله به بعد برای ما کرد را شاید خیلی ها در جامعه نتوانند درک کنند و نمیتوان گفت که کنگره چه چیزهایی به ما داده است. ما بعداز اینکه شال میگیریم این نیست که به کنگره کمک میکنیم چون باز کمک کنگره به من است دوباره به ما کمک میشه تا بتوانیم به بندگان خدا خدمت کنیم و این یک معامله با خداست چون کسی که خدمتگزار واقعی باشد خداوند او را عزیز و بزرگ میکند این نیست که من بخواهم بهای کمک کنگره را پرداخت کنم. اگر این جایگاه های خدمتی نبود که با وجود این همه مشکل در زندگی ما عاجز و درمانده میشدیم ما با خدمت میتوانیم گره این مشکلات را باز کنیم نباید از خدمت کردن غافل شد چون فرصت ها یک بار در خانه ما را میزنند تا درهای رحمت به روی ما باز شود خدمت به خلق لیاقت هر شخصی نیست پس ما خودمان باید سعی کنیم این بستر را فراهم کنیم اگر بخواهیم بگوییم نه من الان نمیتونم خدمت کنم چون :مسافرم گریز زده،بچم مریضه ،خونه ندارم، بهم ریخته ام . و هزاران مشکل دیگرو توقع هم داشته باشیم حالمان خوب باشد در صورتی که ی جایی باید گره این مشکلات باز شود. این نیست که بگوییم بزار مسافرم رها شود زندگی از همین الان است .هدف خلقت انسان به کمال رسیدن انسان است اما مهمتر از آن در حال زندگی کردن است که من با همین شرایط فعلی بتوانم مانند یک انسان زنده زندگی کنم نه مثل یک مرده متحرک بیایم و بروم و از همه طلبکار باشم اینها باعث میشود که حالمان روز به روز بدتر شود.

مقاله به مناسبت هفته ایجنت،اسیستنت ومرزبان ،به قلم همسفر شهین.

چکیده ای از سی دی روابط حسنه:

در باب دستور جلسه هفتگی: وادی ششم

کنگره ,یک ,چون ,خدمت ,باز ,زندگی ,کمک کنگره ,به ما ,کنگره به ,به من ,دستور جلسه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

recuasilqui سبزمارکت chroncinacom چاقی Kimberly's life ثبت نام کاکو چت |چت|چت کاکو|چت روم|چت روم فارسی کاکو|چتروم کاکو برترینها husufope پایگاه رسمی مجید الماسی (Dj Black Zing)